Adana gergi tavan

Adana gergi tavan sistemleri olarak bir çok gergi tavan kumaşları ile hizmet vermekteyiz.  Hem gergi tavan sektöründe hemde gergi tavan aydınlatma sektöründe hizmet veren firmamız Adana’da bayilerimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Adana gergi tavan sistemleri Lake gergi tavan, ışıklı gergi tavan, Dijital baskı gergi tavan, Akustik gergi tavan ve 3D form gergi tavan çeşitleri ile hem dekorasyonda hemde tavan aydınlatmalarında kullanılmaktadır. Gergi tavanı Ülkemize ilk tanıtan firma olma özelliğimiz ile bu sektörde lider kurumlar arasındayız.

Adana ilimizin tüm ilçelerinde hizmet veren bayilerimiz ile sizlere gergi tavan şıklığını ve estetik liğini evlerinize ve iş yerlerinize uyguluyoruz.  Daha şık ve estetik mekanlar yaratıyoruz.

 

Bir çok mekanda ve ortak yaşam alanlarında kullanılan gergi tavan kumaşları tavanlarınızı veya duvarlarınızı pürüzsüz yüzeyi iel baskı yapılabilme özelliğinden yararlanılarak istenilen görselin basılması ile mükemmel dekor ve estetikliği yaşatmaktadır. Gergi tavan kumaşlarımız tam 15 yıl garantili olup uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır.