Lake gergi tavan ile mükemmel tasarımlar

Ülkemizde bir çok gergi tavan makası olup bu markaların hepsi birinci sınıf ürünler sunduklarını söylemektedirler. Peki bunların birinci sınıf ürünler olduğunu nasıl anlamalıyız ve nasıl en iyi ürünü seçmeliyiz?

  • Gergi tavan sistemlerini seçerken kesinlikle ilk başta üreten ve uygulayan firmaya bakmalıyız. Gerçekten ürünleri kalitelimi yoksa ucuz bir çin malı germe tavan ürünlerimi?. İşte tam burada kesinlikle ithalat belgesini sormalıyız. Abaca bu ürün Avrupa damı üretilmiş yoksa çin de mi üretilmiş hemen ortaya çıkar.
  • Gergi tavan kumaşlarını satan firmanın ne kadar garanti verdiğine bakmalıyız. Eğer 15 yıl kadar garanti veriyorlarsa bu ürün gerçekten birinci sınıf olup uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Eğer bu kadar garanti vermiyorlarsa kesinlikle bu firmadan uzak durmalı ve o ürünleri almamalıyız. Aksi takdirde ileride germe tavan kumaşlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz.
  • Bu ürünleri alırken ve uygulatırken kesinlikle Kalite belgelerini ve CE belgesini istemeliyiz. Eğer kalite belgeleri yoksa ve CE belgesi (Avrupa Standartları belgesi) yoksa bu ürün size göre kaliteli bir ürün değildir. CE belgesi olamayan bir ürün kesinlikle alınmaz ve çok sağlıksız kötü üründür.
  • Evinize veya özel yaşam alanlarına uygulatmak istediğiniz barisol tavan sistemlerinde birinci sınıf ürünü buldunuz ve tüm beleğeler sahip diyelim bu defa kesinlikle uzman bir personel tarafında uygulanmalıdır. Eğer dijital baskı yaptırıyorsanız kesinlikle UV baskı teknolojisi istemelisiniz. Aksi takdirde diğer baskı teknikleri ile yapılan baskılar koku yapar ve kesinlikle insan sağlığına zararlı baskılardır. Bu da yaşam alanlarınızda okuya yol açar sağlığınıza zarar verir.
  • Eğer tüm bunları karşılayacak bir markayı buldunuz. O zaman kesinlikle gergi tavan sistemini sizlere tavsiye ediyoruz. Her konuda, aldığınız ürünlerin yanında aldığınız hizmette birinci sınıf olmalı. Aksi takdirde pek memnun kalmayabilirsiniz.

Biz tüm beklentileriniz karşılayacak ve birinci sınıf ürünler üreten ve uzman personelleri ile hizmet veren bir markayı size tavsiye ediyoruz. İşte germe tavan sistemlerinde hiçbir sorun yaşamayacağınız marka olan Bamax pvc germe tavan sistemleri sizlere en iyi hizmeti sunmayı garanti ediyor. Ürünleri tam 15 yıl garantili olup tüm aydınlatma sistemlerinde Samsung Led kullanmaktadır. Kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsınız. Germe tavan sistemlerinin diğer bir adıda Barisol tavan sistemleridir. Aslında barisol bir marka olup ülkemizde halk dilinde gergi tavan sistemlerine barisol tavan denilmektedir.