Gergi Tavan Nedir?

Gergi Tavan diğer bir adıyla Streç Tavan teknolojisi bir iç mekan dekorasyonu olarak Avrupa’da icat edilmiştir. Ürünün özü, sağlam bir çerçeve yani profil içinde uzanan bir ince PVC filmin kullanılmasıdır. Bu Film herhangi bir renk, yüzey ve şeffaf olabilir, İşlem bittiğinde profiller gözükmez Gergi tavan profilleri gizlenir.. Bu teknoloji mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, inşaat müteahhitleri için önemli bir araç olup ülkemizde hızla yayılmıştır.

Gerilmiş kumaş tavan montajı sadece hafif, son derece dayanıklı bir film ya da yerinde gergin tutacak bir çerçeve yapımı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış bir dekoratif kumaş yapıştırılmasını içerir. Bizim filmler temizliği ve bakımı için çevre dostu bir ses ve enerji tasarruflu, non-alerjik, yanmaz, su geçirmez, dayanıklı, tozsuz ve kolaydır. Sonuç olarak, malzeme zahmetsizce monte edilebilir veya arkasında herhangi bir hasar bırakmadan, taşındı. Bizim kare (profilleri) dikdörtgen, oval, yassı, kıvrık ya da üç boyutlu bir de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde oluşturulabilir. Membranlarımız saydam veya opak olabilir. Film ayrıca katmanlı olabilir ya da dekoratif aydınlatma elemanları içerebilir. Çoğu zaman, bir baskı resmi malzeme, dekoratif duvar paneli ya da 3D yapısına tatbik edilir. Bir aydınlatmalı kumaş yıldızlı gece, Rönesans vitray pencere veya güneşli güney gökyüzünün olağanüstü bir izlenim yaratabilirsiniz. Bu benzersiz teknolojisi kullanan bir afiş, modern ve yüksek teknoloji görünüyor ve yıllar boyunca taze parlak bir görünüm koruyacaktır. Stretch tavanlar, büyük spor ve eğlence mekanları ve kamu merkezlerine konutların gelen, her yerde kullanılabilir. Asma veya 3D çerçeveli yapıların monte edilmiş ve kutular bir tür binalar, sergi salonları, fuarlar, sanat mekanlarından biri farklı bir görünüm kredi için dünyanın önde gelen iç mimarlar tarafından kullanılmaktadır. Bu tasarım öğeleri ekleyerek yanı sıra mevcut borular, hizmet armatürleri ve maruz çatılar gizlemek için çekici ve benzersiz tasarım kavramları oluşturmak için hem profesyoneller ve ev sahibi ilham bir malzeme seçenektir.

Gergi Tavan

Gerilmiş tekstil tavanlar da böylece evin yapı elemanları üzerinde termal yalıtım ince bir tabaka oluşturan ısıtma azaltılması ve ihtiyaçlarını soğutma enerji tasarrufu faydalar sağlayabilir. Böyle çağdaş teknoloji, aynı zamanda toz ve alçıpan gelen yılda biriken bakteri, sağlık tesisleri için yüksek talep gerilmiş tavan yerleştirmiş bir özellik emisyonunu içeren bir odadaki hava kalitesini artıracaktır. Bu malzeme ile birlikte bir diğer yararı da bir oda, ofis, konser salonu, hatta endüstriyel tesisin akustiğini iyileştirir olmasıdır.

Bamax PVC gergi tavan bu teknolojiyi tanıtan olmuştu ve üretim germe tavanlar yanı sıra teknolojik ürünleri ile ilgili iç tasarım sistemlerini geliştirmek ve mevcut ve yeni projelerin kapsamında çeşitli uygulamalar için kavramsal yeni bitirme ürünler sunmak. Bizim ayrım böylece müşterilerimiz için uçtan uca bir yaşam alanı geliştirme sağlayarak, in-house bitmiş ürün üretimi için yeteneğidir. Bizim hizmet hızlı ve olağanüstü. Biz detay, yüksek kaliteli malzemeler, ince tat ve yetenekli bir profesyonel montaj ekibi titiz sağlamaktadır. Bizim için müşteri seçimleri büyük önem taşımaktadır; Biz kesinlikle sizin vizyon ve özelliklerine göre, çağdaş, geleneksel, ya da özel iç tasarım öğeleri sunuyoruz.

Bamax Gergi tavan büyük ya da küçük bir ortam geliştirmek ve güzelleştirmek için kullanılabilir. Evinizi süslemek isteyen olsun, ofis için bir üst çentik profesyonel bir görünüm oluşturmak, ya da ortamda özel bir atmosfer yaratmak, gergi tavan çözümüdür. Evinizde ya da işyerinde bu yenilikçi teknoloji bir parça sahip heyecan verici bir kısmı arkadaşlarınız, misafirler, ya da iş ortakları var olmak asla unutmayacağım olmasıdır. Ürünümüz Alçıpan veya Asma Tavan karoları için ek veya alternatif olarak kullanılabilir. Yeni bir inşaat projesi için, sıkıcı ve emek-yoğun Alçıpan kurulumu ihtiyacını ortadan kaldırır. Daha hızlı işlem yapar ve kolay temizleyici ve sonuç seni seviyorum emin olabilirsiniz biridir.