Ev Dekorasyonlarında Gergi tavan

Ev Dekorasyonlarında Gergi tavan sistemleri ile daha şık ve daha estetik dekorlar sizleri bekliyor. Tüm ortak yaşam alanlarında veya özel yaşam alanlarında germe tavan sistemleri ile yapılan veya dekore edilen tavanlar daha bir ayrı güzelliğe kavuşmaktadır. Hem modern bir ortam ortaya çıkıyor ve daha estetik bir tasarım meydana geliyor. Bu sayede germe tavan sistemlerinin bir kez daha önemini sizlere anlatıyoruz. İç mimaride Gergi tavan sistemleri ile hizmet veren Bamax markamız daha çok tavan dekorasyonu ve tavan aydınlatmalarında kullanılmaktadır. Duvar tasarımları ve dekorunda da kullanılan germe tavan kumaşlarımız mükemmel bir renk armonisi sunar.

Dijital baskı gergi tavan sistemleriİstenilirse Lake ve parlak yüzeyi sayesin de daha şık bir tasarım sunar. İç mimarlar tarafından çok ca tercih edilir ve uygulanır. Germe tavan kumaşlarımızın bir çok dokusu ve rengi mevcut olup bu doğrultuda üretim yapmaktayız. Tamamen müşteri beğeni ve memnuniyeti açısından çalışmakta olan personellerimiz iyi bir eğitimden geçtik den sonra Gergi tavan uygulamaları yapmaktadır. Bu uygulamalarda ürünlerimiz kalitesini kanıtlamış olup bir çok büyük marka tarafında kullanılır. Sadece tavan ve duvar dekorasyonları ile hizmet veren Bamax pvc germe tavan sistemleri ev ve işyerlerinde ekonomik fiyatlara çok iyi dekorasyonlar ve tasarımlar yapmaktadır. Günümüzün şartlarına ve koşullarına göre ve trend tasarımlara göre tasarımlar sunan Bamax germe tavan hem iş yeri hem de özel yaşam alanlarında tercih edilir.

Ev dekorasyonlarında artık çok kullanılan bu ürünler iş yeri ve mağaza dekorasyonlarında da kullanılmaktadır. Özellikle Alışveriş merkezleri tavanlarında gün geçtikçe daha çok kullanılıyor. Ülkemizde daha yeni yeni tanınan bu ürün ileri teknoloji ürünü olup Gürültülü ortamlara göre bile germe tavan kumaşları üretilmektedir. Özellikle akustik kumaşlar ileri teknoloji ürünü olup mikro delikleri sayesinde sesi tamamen yok eder ve asla uygulanan mekanda ses yankısı yaptırmaz. Buda bu ürünü daha çok gürültülü ortamlarda tercih edilmesini sağlamaktadır.

Genel olarak bakıldığında gergi tavan sistemleri hemen her ortamda kullanılabilir. Hijyen açısından en iyi ürün diyebilir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde hastane ve sağlık merkezlerinde tavan ve duvarlarında kullanılmaktadır. Uzun yıllar dayanıklılığı sayesinde tam  yıl garanti kapsamında bir üründür.